Kreiptis pagalbos!

„Black friday” pas mus kitoks: pozityvus specialistės atsiliepimas apie CBITS ir veiklas

Paskelbta:

🎈„Black friday” pas mus visai ne „black”, o šviesus ir pozityus, nes ką tik gavome gražų laišką su grįžtamuoju ryšiu iš Kretingos r. Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija soc. pedagogės Laimos Kareivienės:

🦋„CBITS mokymai buvo labai naudingi: sužinojau daugiau apie potrauminio streso sutrikimus, simptomus, kognityvinės elgsenos intervenciją. Kasdieniam darbe padeda mokymuose įgytos žinios apie kognityvinės elgsenos metodus, patarimai kaip stebėti mokinių streso ir nerimo lygį. CBITS leidinys yra patogus naudoti dirbant su mokinių grupėmis – patinka tikslios instrukcijos kaip pristatyti medžiagą grupei, reikšminga dalomoji medžiaga, parengti užduočių lapai.

🍭Metodikos intervencijas vedu kartą per savaitę, ketvirtadieniais. Dirbu su 16-17 m. amžiaus mokiniais, grupėje – 5 paaugliai. Reakcijų buvo įvairių – nuo nepasitikėjimo, uždarumo, vengimo pradžioje iki negatyvių minčių atpažinimo, įvardinimo, išgyvenimų išsakymo, emocijų paleidimo po intervencijų. Pastebiu, kad po grupinių užsiėmimų mokiniai labiau pasitiki, žino, kad gali išmokti sumažinti su traumomis susijusį nerimą, moka atpalaiduoti kūną, subalansuoti mintis.

🍦Man ši metodika patinka, nes yra aiški struktūra, programa yra nesudėtingai pritaikoma ir tikrai naudinga mokiniams patytusiems įvairias traumas. Dėkui, kad atsiunčiate informacijos, kuria galiu pasidalinti su tėvais ir mokiniais, kad esate visada pasiekiami, jei mums, dirbantiems su mokinių grupėmis, kiltų klausimų”

🌷Siunčiame linkėjimus ir dėkojame gerb. Laimai už dalyvavimą projekte ir pagalbą tiems, kuriems jos reikia! Pozityvaus ir šilto savaitgalio visiems 🌞

#kartumesgalime #geriaumokytis #geriaujaustis #suprastivienikitus #padetivienikitiems #suprastiemocijas#atsisakytinegatyvo #geriausutarti #taikiaugyventi

Nuotraukoje – gerb. Laimos Kareivienės atsiųsta projekto atributika gimnazijoje