Kreiptis pagalbos!

EMOJI PRATIMAS – KVIEČIAME IŠBANDYTI!

Paskelbta:

PENKTADIENIS 🎉⚡️

Jei reiktų šios dienos nuotaiką perteikti viena „emoji”, kuri būtų tavo? 🦋🦄

O savaitgaliui siūlome išbandyti greito mąstymo formatą 🎀 Ar žinojai, kad greitai mąstantys žmonės gali būti laimingesni?

Princeton ir Harvard universitetų mokslininkai atliko šešis eksperimentus, kurių dalyvių buvo prašoma greitai per 10 minučių sugeneruoti kaip galima daugiau konkrečioms problemoms spręsti skirtų idėjų. Idėjų kokybė buvo nesvarbi – įskaičiuojamos buvo net ir visiškai netikusios. Vėliau jie turėjo skaityti greitu tempu kompiuterio ekrane besikeičiančius šių idėjų užrašus, arba peržiūrėti pagreitintu režimu rodomą linksmą šeštojo dešimtmečio serialą „I Love Lucy”. Kontrolinę grupę sudarantys dalyviai tas pačias užduotis turėjo atlikti normaliu atpalaiduotu tempu.

Gauti rezultatai leidžia manyti, jog greita mąstysena dalyviams suteikė daugiau džiaugsmo, kūrybiškumo bei daugiau energijos. Greitą mąstymą skatinanti veikla, net jei tai būtų trumpo ir lengvo kryžiažodžio sprendimas arba greitas „proto šturmas”, gali pagerinti nuotaiką, įsitikinusi studijos vadovė psichologė Emily Pronin.

šaltininis: bernardinai.lt

Pilnas straipsnis – nuorodoje: https://www.bernardinai.lt/2010-02-10-greitas-galvojimas-gali-pagerinti-zmogaus-nuotaika/?fbclid=IwAR0-7ff2c89X_1x53uZScW1VeQK_21Gy1A58ZIi_YVDybWSST7qgXykQhn4